Iluminacje świetlne

Iluminacje świąteczne doskonale uzupełniają przestrzeń i nadają jej dowolnego nastroju. K.B. Volt mając doświadczenie ze współpracy z miastami Zabrze, Łódź, czy Kornowatz wie co zrobić, by miasta wyglądały pięknie. Iluminacje dla miast sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. Dlatego dostarczamy iluminacje świąteczne, okolicznościowe, stałe np. do muzeów, czy zabytków, a także projektory do mappingu na budynkach.

Iluminacje świąteczne – dla mieszkańców i turystów

Pozwól wydobyć z przestrzeni miejskiej to, co w niej najpiękniejsze. Nadaj świątecznej atmosferze nowy charakter i spraw, by każdy poczuł klimat świąt. Takie cele przyświecają włodarzom miast, którzy postanawiają przygotować iluminacje dla mieszkańców i turystów. K.B. Volt dostarcza rozwiązań, stanowiących atrakcję, z której miasto lub instytucja zasłynie i zagości na wielu pocztówkach i zdjęciach przez lata. Do wykonania iluminacji oferujemy szereg wysokiej jakości energooszczędnych lamp LED. Ich zużycie prądu jest mniejsze, co istotnie ogranicza koszty utrzymania iluminacji świątecznej lub całorocznej.

Ekspozytory świetlne stanowią integralną część każdego większego planu oświetlenia świątecznego. Ich projekt opracowywany jest przy udziale klienta i zgodnie z zagospodarowaniem przestrzeni, gdzie mają się znajdować. Takie iluminacje świąteczne lub z innych okazji doskonale podświetlają zamki, urzędy miast, ulice, a nawet drzewa. Wyobraź sobie główny deptak, gdzie zamiast gołych zimowych drzew święcą tysiące lampek mieniących się w różnych barwach. Jest to z pewnością o wiele milsza atmosfera, niż szaro-czarne otoczenie. Jednak iluminacje K.B. Volt okażą się praktyczne także w miesiącach ciepłych. Wtedy oświetlenie bulwarów, czy parków nada im kolorytu i życia.

Iluminacje świetlne – mapping

Coraz popularniejszym rozwiązaniem, które zdobywa uznanie na całym świecie, są projektory. Te nowoczesne urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne, więc niestraszny im jest deszcz, śnieg i niskie temperatury. Projektory rzucają na budynki dowolne obrazy, czy wzory zarówno statyczne, jak i ruchome. Dzięki temu zimą na urzędzie miasta mogą padać świetlne płatki śniegu, a z okazji uroczystości mogą być wyświetlone zdjęcia historyczne, czy imitacje dawnych elewacji. Iluminacje świetlne tego typu przydają się także w czasie koncertów, imprez miejskich, czy kościelnych, a także jako stały element dekoracyjny codziennej przestrzeni.