Oprawy przemysłowe LED

Lampy przemysłowe LED – energooszczędna inwestycja

K.B. Volt zajmuje się instalacją oświetlenia przemysłowego w szerokim zakresie. W tym wypadku trendem, który zawładnął rynkiem, są oprawy przemysłowe LED. Jest to zdecydowanie bardziej wydajne źródło światła dla dużych hal magazynowych, roboczych, ale także dla mniejszych obiektów.

Przejście ze starego oświetlenia przemysłowego na te nowe typu LED skutkuje oszczędnościami w rachunkach za energię elektryczną. Zmniejszenie zapotrzebowania na prąd oprócz tego, że przynosi korzyści finansowe, jest także ekologiczne. Decydując się na lampy przemysłowe LED, zyskasz szansę na otrzymanie różnego rodzaju certyfikatów świadczących o przyjaznej środowisku produkcji.

Jednocześnie oprawy przemysłowe LED zwiększają komfort pracy, gdyż światło przez nie generowane jest po prostu lepszej jakości. W odróżnieniu od starych lamp sodowych lub metahalogenowych oferują one więcej mocy, wspomniany mniejszy pobór i długą żywotność. Dla pracownika oznacza to, że na jego stanowisku pracy jest po prostu jaśniej, a tym samym bezpieczniej. Przy tego typu oświetleniu oczy nie męczą się, hala przemysłowa jest pozbawiona ciemnych punktów, dlatego porusza się po niej łatwiej. Nie do przecenienia jest także fakt, że lampy przemysłowe LED do stanowisk roboczych pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój pracowników. Dla pracodawcy z kolei jest to zwiększenie wydajności i obniżenie przemęczenia pracowników słabym oświetleniem starego typu.

Lampy przemysłowe LED – do prostych i ekstremalnych zadań

Oprawy przemysłowe LED wystarczają na dłużej niż, to co rynek oferował kiedyś. Jest to więc dodatkowa oszczędność, gdyż tego typu opraw przemysłowych nie trzeba po prostu tak często wymieniać. Projekty instalacji elektrycznych w zakresie oświetlenia LED realizowane przez K.B Volt sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Dostarczamy technologii mających wysoki stopień szczelności, który jest niezbędny w miejscach o dużym zawilgoceniu i zapyleniu. Przed każdym zleceniem wykonujemy dokładne pomiary natężenia światła, tak, by dobrać dla klienta najlepsze możliwe rozwiązania.

Dla dużych firm praktyczna są także oprawy przemysłowe LED z modułem awaryjnym, które istotnie zwiększają poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie wyrazistość ich światłą sprawia, że nawet w najbardziej krytycznej sytuacji zapewnią niezbędne do pracy oświetlenie. Jednak technologia LED-owa idealnie spisuje się także w mniejszych zakładach, a nawet w sklepach. Wszelkiego rodzaju warsztaty, magazyny, korytarze bloków na osiedlach, czy bazy sprzętu, korzystając z LED-ów, po prostu odczują różnicę i zaoszczędzą na rachunkach.